روش ارسال سفارشات

ارسال سفارشات در یوروپ مارکت به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری (ویژه‌ی شهر تهران) انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و یوروپ مارکت مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.

مدت زمان تحویل

  • پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری و در سایر شهر‌ها 2 الی 3 روز کاری می باشد.
  • پیک موتوری (ویژه‌ی شهر تهران): زمان ارسال و تحویل سفارشات توسط پیک موتوری در تهران 1 الی 2 روز کاری می باشد. به منظور هماهنگی زمان ارسال، همکاران ما در ساعات اداری با مشتریان گرامی تماس خواهند گرفت.

هزینه ارسال

  • پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات زیر 400 هزار تومان به سراسر کشور از جمله شهر تهران توسط پست پیشتاز مبلغ 9 هزار تومان می باشد.
  • پیک موتوری (ویژه‌ی شهر تهران): هزینه ارسال سفارشات زیر 400 هزار تومان به عهده مشتری خواهد بود

ارسال رایگان

هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای 400 هزار تومان به سراسر کشور از جمله شهر تهران رایگان می باشد. همچنین هزینه ارسال سفارشات بالای 400 هزار تومان به مناطق 1 تا 14 شهر تهران توسط پیک موتوری رایگان می باشد. در صورتی که محدوده آدرس مشتریان محترم خارج از مناطق 1 تا 14 شهرداری تهران باشد یوروپ مارکت مبلغ 9 هزار تومان از هزینه ارسالی را پرداخت خواهد کرد و مابه التفاوت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.
جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.